Pažangios technologijos ir kompetencija

Jūsų pasitikėjimas, mūsų įkvėpimo šaltinis, jis skatina mus nuolatos tobulėti ir mokytis.

Patirtis

Sukaupta patirtis apskaitos ir verslo valdymo sistemų kūrime bei diegime siekia 15 metų. Todėl sukauptos žinios bei praktikoje įgyvendinti sudėtingi projektai leidžia mums pažvelgti į klientų problemas ekspertų akimis.

Tikslai

Mūsų tikslas, programą paversti patogiu įrankiu verslo ir apskaitos procesų valdyme, išlaisvinti nuo bereikalingų operacijų, rankinio darbo. Automatizuoti ir optimizuoti procesus visoje įmonėje, neapsiribojant tik buhalteriniais dokumentais. Leisti vartotojui pačiam kurti taisykles savo įmonėje, aprašant procesus, suteikti galimybes juos kontroliuoti ir analizuoti.

Pažangios technologijos

Kurimo procese naudojamos pažangios .NET technologijos ir programos architektūra leidžia mums individualiai prisitaikyti prie kiekvieno kliento poreikių, keičiant “kliento sluoksnį” pagal jo verslo logiką ir taisykles. Esame technologiškai pasiruošę reikalingus klientui specifinius pakeitimus atlikti per gana trumpą laiką, taip taupydami tiek Jūsų tiek savo kaštus ir laiką.

Debesų kompiuterija

Kadangi naudojame “Debesų kompiuterijos” pasiekimus, klientui nebereikia rūpintis papildoma programinę įranga, jos licencijomis serveriais, diegimais ir technine priežiūra. Į siūlomą “Programinė įranga kaip Paslauga” (SaaS – “Software As A Service”) paketą sudėjome viską kas reikalinga programos naudojimui, todėl klientui belieka tik naudotis šia paslauga ir nebesirūpinti papildomais rūpesčiais. O programos “Optimum” įdiegimas kliento kompiuteryje užtrunka 5-7 minutes.

24/7

Siekiame būti geriausiais, todėl atsakingai žiūrime tiek į kliento tiek į savo darbo procesus. Esame pasiryžę padėti Jums 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę ir 365 dienas per metus.